Profile

Menu Style

Cpanel
 • MEBLE NA ZAMÓWIENIE

  MEBLE NA ZAMÓWIENIE

  Oo samego początku istnienia pracowni naszą specjalnością były i nadal są ręcznie wykonywane meble z litego drewna. Nasze projekty stanowią doskonałą ozdobę prywatnych mieszkań i domów, a także wnętrz komercyjnych. Realizujemy nie tylko gotowe projekty. Oferujemy również usługę projektowania niepowtarzalnych mebli dostosowanych do potrzeb i wymagań klienta. Gwarantujemy najwyższą jakoś materiałów i wykonania oraz stylowość i oryginalność projektów. Oddając w ręce naszych klientów prawie 25-letnie doświadczenie naszych stolarzy i wyobraźnię projektantów, chcemy nadać ich marzeniom piękną drewnianą formę. Specjalizujemy się w zabudowie kuchni, gabinetów, sypialni i jadalni, a także biur i sali konferencyjnych. Proponujemy meble zarówno stylowe, tradycyjne, jak i nowoczesne formy odpowiadające najnowszym trendom. Wszystkie wykonane przez nas projekty są niepowtarzalne i nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas wnętrz w zakładce GALERIA.

 • RESTAURACJE I HOTELE

  RESTAURACJE I HOTELE

  Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w zabudowie lokali gastronomicznych. Jesteśmy wykonawcami mebli do kilkudziesięciu barów i restauracji głównie w Niemczech, gdzie jesteśmy postrzegani, jako solidny wykonawca, ale także w Polsce. Nasze projekty charakteryzują nie tylko niezwykłą pomysłowością i oryginalnością, ale także praktycznością. Lata doświadczeń zaowocowały wypracowaniem pomysłowych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. W naszej ofercie mamy zarówno kompleksową zabudowę lokali gastronomicznych jak również wnętrz hotelowych. Realizujemy gotowe projekty, ale nie tylko. Proponujemy także wykonanie projektu na życzenie klienta, uwzględniając wszystkie jego uwagi. Fakt, że nasze meble robione są ręcznie, według indywidualnych projektów, gwarantuje, że wszystkie wykonane przez nas wnętrza są stylowe i niepowtarzalne, co jest ważnym składnikiem sukcesu każdej restauracji, baru oraz hotelu.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas wnętrz w zakładce GALERIA.

 • BIBLIOTEKI I REGAŁY ORAZ MEBLE SPECJALISTYCZNE

  BIBLIOTEKI, REGAŁY I MEBLE SPECJALISTYCZNE

  Naszą ofertę kierujemy również do kolekcjonerów i pasjonatów, którzy szukają doskonałej oprawy dla swoich zbiorów. Proponujemy projekt oraz wykonanie bibliotek, regałów, witryn oraz szafek i półek do przechowywania i eksponowania kolekcji oraz sprzętu specjalistycznego. Nasze meble wykonane z największą starannością z najwyższej jakości materiałów będą doskonałym tłem dla Państwa zbiorów. Dodatkowym atutem jest tutaj dostosowanie projektów do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów tak, aby jak najlepiej pasowały do danego wnętrza.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas wnętrz w zakładce GALERIA.

 • RENOWACJA I REKONSTRUCJA MEBLI ORAZ ZABYTKOWYCH

  RENOWACJA I REKONSTRUCJA MEBLI ORAZ ZABYTKOWYCH WNĘTRZ

  Od samego początku istnienia firmy zajmujemy się renowacją i rekonstrukcją mebli oraz zabytkowych wnętrz. Zawsze była i nadal jest to jedna z najważniejszych gałęzi naszej działalności. Oferujemy renowację starych, zniszczonych mebli, a także rekonstrukcję brakujących elementów. Każdy mebel traktujemy z odpowiednią troską, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bliskie mogą być one sercu właścicieli. Przywracamy do życia rodzinne pamiątki przekazywane z pokolenia na pokolenie, a także skarby wygrzebane na targach staroci. Mając na uwadze sentyment, jaki właściciele żywią do swoich mebli, jesteśmy w stanie zdziałać nawet cuda.

  Proponujemy również renowację i rekonstrukcję zabytkowych drewnianych wnętrz – kościoły, kapliczki, skanseny. Mamy doświadczenie we współpracy z konserwatorami i jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

  Oprócz renowacji istniejących już mebli oferujemy również odtwarzanie mebli ze zdjęć i rysunków. Bogate doświadczenie oraz wiedza poparta latami praktyki pozwalają nam zmierzyć się nawet z pozornie niemożliwym.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas projektów w zakładce GALERIA.

 • DREWNIANE ŁODZIE - GONDOLE

  DREWNIANE ŁODZIE - GONDOLE

  Od wieków szkuty i baty królowały na Wiśle i jej dopływach. Już w XVI wieku te tradycyjne płaskodenne łodzie używane były do transportu śródlądowego masowych ładunków, np. zboża lub piasku. Tradycja ta silnie związana jest z Pułtuskiem, czyli „naszym” miastem, gdzie przez lata szkuty i baty transportowały do miasta żwir i piach z okolicznych wsi. To właśnie te łodzie zainspirowały nas do budowy naszych gondoli, które z powodzeniem wykorzystywane są w celach turystycznych w całej Polsce, z tym, że zamiast piachu przewożą ludzi.

  Nasze gondole są odpowiednio zmodyfikowanymi wersjami szkut i batów, wykonanymi ze świerku i sosny. Dostosowaliśmy je do przewozu ludzi i tym sposobem stały się doskonałym środkiem transportu dla osób, które mają ochotę delektować się pięknem nadwodnej natury. W zależności od potrzeb klientów proponujemy łodzie o długości 8-12 metrów i szerokości 1,5 – 2 metrów. Wszystko zależy od tego do przewozu ilu osób mają służyć. Napędzane są silnikiem, i chociaż to w gestii klienta pozostawiamy zakup odpowiedniego silnika, zawsze służymy radą przy wyborze takowego, jak również montujemy go, tak, że gondola oddana w ręce klienta gotowa natychmiast do odbycia swojego pierwszego rejsu.

  Możemy pochwalić się tym, że nasze łodzie doskonale radzą sobie na wodach w całej Polsce – Starych Jabłonkach (hotel Bamber), Lidzbarku Warmińskim (zamek), Augustowie, Gniewie (zamek Polmlek), Malborku, Krakowie i Ełku. Mają one wszechstronne zastosowanie w przemyśle turystycznym. Są nie tylko doskonałym narzędziem służącym do organizacji wycieczek po wodach rzek i jezior, ale również oryginalnym tłem do rozmaitych sesji zdjęciowych (np. ślubnych, z okazji chrzcin, z udziałem dzieci, ciążowych i wielu, wielu innych) oraz ciekawym miejscem do organizacji kameralnych uroczystości i biesiad. Na życzenie klienta możemy wykonać również specjalnie przystosowany do gondoli stół, na którym można będzie umieścić przysmaki i napoje podczas dłuższych wypraw. Łodzie są zadaszone, więc mogą być używane od wiosny, aż do późnej jesieni.

  Naszą „wodną” ofertę poszerzyliśmy również o lejtaki, czyli tradycyjne drewniane łodzie rybackie, które wykorzystywane są również w celach rekreacyjnych. Jest to łódź płaskodenna o długości 5 – 8 metrów i szerokości 1,2 metra. Dawniej używana była na środkowej Wiśle i wyróżniała się tym, że miała dziób z obydwóch stron. Tym sposobem nie trzeba było jej zawracać na wąskich odcinkach rzeki – wystarczyło po prostu wiosłować w przeciwnym kierunku.

  Zarówno gondole, jak i lejtaki wykonujemy tradycyjnymi metodami, które przekazali nam doświadczeni szkutnicy. Sprawia to, że każda łódź przez nas wykonana ma oryginalny charakter i nawiązuje do wieloletnich polskich tradycji szkutniczych.

  Jeśli chcą Państwo dokładniej przyjrzeć się naszym łodziom, zapraszamy do zakładki Galeria.

  Jeśli natomiast mają Państwo ochotę dowiedzieć się więcej o historii gondoli i lejtaków oraz naszej z nimi przygody, zapraszamy na firmowego bloga ZURFAM: www.zurfam.blox.pl

  DREWNIANE ŁODZIE – GONDOLE

 • NIETYPOWE ZAMÓWIENIA

  NIETYPOWE ZAMÓWIENIA

  Oprócz tradycyjnych mebli i zabudowy wnętrz, wykonujemy również wszelkie nietypowe zamówienia, z jakimi zgłoszą się do nas klienci. Oferujemy pomoc w zaprojektowaniu różnego rodzaju barków, stołów wiejskich, drewnianych elementów wystroju wnętrz etc. Dokładamy największych starań, aby urzeczywistnić wizję i zamysł naszych klientów.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas projektów w zakładce GALERIA.

Znajdujesz sie tutaj Oferta